YURTDIŞI DİL OKULLARI KAMPANYALARI


Yurtdışı dil okulları belirli dönemlerde Türkiye pazarına özel indirimler yapmaktadır. Bu promosyonlar ile kaliteli okullarda uygun fiyatlarda eğitim alma şansınız olmaktadır. Yurtdışı eğitim planınızı yaparken NEW Yurtdışı Eğitimin desteğini alarak gittiğinizde bu indirimlerde yararlanma hakkına sahip olursunuz. Çünkü uluslararası okullar bu indirimleri acentalarına sunmaktadır. Aynı zamanda NEW Yurtdışı Eğitimin vize ve ülkeler danışmanlığından ücretsiz olarakta yararlanmış olursunuz. 

Okulların güncel indirimlerini web sitemizden takip edebilirsiniz. Gitmeyi düşündüğünüz ülkedeki okulların promosyon ve indirim bilgilerini aşağıda görebilirsiniz.Daha detaylı bilgi için İNDİRİMLİ DİL OKULLARI sayfamızı ziyaret ediniz.

 

EmbassyCES İngiltere,Amerika,Kanada Avustralya dil okullarında 31 Mart 2016 tarihine kadar %25 indirim uygulanacaktır.

Okul hakkında daha detaylı bilgi için www.embassyenglish.com

Okulun Bulunduğu Ülkeler ;İNGİLTERE - AMERİKA -KANADA-AVUSTRALYA

 

EC Dil Okulları İngiltere ve Amerika dil okullarında 12 haftaya kadar kayıt olan öğrencilere %20,12 hafta ve üzeri kayıtlarda %25 indirim uygulanacaktır. Kanada ve Güney Afrika merkezlerinde %25 ve Malta merkezinde %15 indirim 29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerlidir. 

Okul hakkında daha detaylı bilgi için www.ecenglish.com

Okulun Bulunduğu Ülkeler ;İNGİLTERE - AMERİKA - KANADA - MALTA 

 

KINGS COLLEGES Dil Okullarında 31 Aralık 2015 'e kadar geçerli olan kayıtlarda İngiltere ve Amerika dil okullarında %30 indirim uygulanmaktadır.

Okul hakkında daha detaylı bilgi için www.kingseducation.com

Okulun Bulunduğu Ülkeler ;İNGİLTERE - AMERİKA 

 

KAPLAN Dil Okullarında 31 Aralık 2015 tarihine kadar İngiltere, İrlanda ve İskoçya dil okullarında %20 ,Amerika'da %15 Chicago IIT, Irivine Valley College,Harvard Square, NEU Downton, New York Empire State, San Francisco,Los Angeles Westwood,Santa Barbara şubelerinde ve %20 Boston Fenway, Berkeley,Chicago Downtown,Miami, Portland, Philadephia, New York (Soho), San Diego, Seattle, Washington, Whittier College, Highline College şubelerinde, Kanada'da 2-23 hafta kayıtlarda %20 ve 24 hafta üzeri kayıtlarda %25 indirim , Yeni Zelanda dil okullarında 14 hafta ve üzeri kayıtlarda %20 indirim uygulanmaktadır. 

Okul hakkında detaylı bilgi için www.kaplaninternational.com

Okulun Bulunduğu Ülkeler ;İNGİLTERE - İRLANDA - AMERİKA - KANADA - AVUSTRALYA

 

ST GILES dil okullarında 29 Nisan 2016 tarihine kadar İngiltere ve Amerika merkezlerinde 1-23 hafta kayıtlarda %20, 24 hafta ve üzeri kayıtlarda %23 indirim, Kanada Vancouver merkezinde ise 1-23 hafta kayıtlarda %15, 24 hafta ve üzeri kayıtlarda %20 indirim uygulanmaktadır. 

Okul hakkında detaylı bilgi için www.stgiles-international.com

Okulun Bulunduğu Ülkeler ;İNGİLTERE - AMERİKA -KANADA

 

LSI dil okullarında 31 Aralık 2015 tarihine kadar Amerika ve İngiltere dil okullarında %15, Kanada dil okullarında %20 ve Avustralya dil okullarında NEW Yurtdışı Eğitim öğrencilerine özel fiyatlar.

Okul hakkında detaylı bilgi için www.lsi.edu

Okulun Bulunduğu Ülkeler ;İNGİLTERE – AMERİKA - KANADA - AVUSTRALYA - YENİ ZELANDA - AVRUPA

 

ILSC dil okullarında 31 Aralık 2015 tarihine kadar Kanada dil okullarında %35 indirim uygulanmaktadır. 

Okul hakkında detaylı bilgi için www.ilsc.com

Okulun Bulunduğu Ülkeler ;AMERİKA - KANADA - AVUSTRALYA

 

WIMBLEDON SCHOOL OF ENGLISH dil okullarında 7 Eylül 2015 – 14 Aralık 2015 tarihleri arasında kayıt yaptıran ve hemen gidecek olan öğrencilere özel %10 indirim fırsatını kaçırmayın.

Okul hakkında detaylı bilgi için www.wimbledon-school.ac.uk

Okulun Bulunduğu Ülkeler ;İNGİLTERE

 

FLS dil okullarında 14 Aralık 2015'ten önce dil eğitim programlarına kayıt yaptıran ve ödemelerini gerçekleştiren tüm öğrencilere, eğitim ücreti üzerinden %20 İNDİRİM fırsatından faydalanabilirsiniz.

Okul hakkında detaylı bilgi için www.fls.net

Okulun Bulunduğu Ülkeler ; AMERİKA