Hakkımızda


‘’Geleceğe Açılan Kapınız’’ anlayışı ile yola çıkan NEW Yurtdışı Eğitim kaliteli ve sizlere profesyonel bir hizmeti sunmak amacı ile kurulmuştur. Biliyoruz ki düşüncelerin, anlayışların, çalışma sistemlerinin sürekli olarak değiştiği günümüz dünyasında, yurtdışı eğitim küreselleşmenin bir parçasıdır.
NEW- Nil Education World - Yurtdışı Eğitim Alanında uzman ve uzun yıllar deneyime sahip bir kadro ile Mersin ‘de kurulmuş olup; Çukurova bölgesinde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile yurtdışı eğitim sektöründe lider firma olmayı amaç edinmiştir.

Kariyer planları yapan öğrencilerin, yeni mezunların ve çalışanların kültürel uyuma ayak uydurması için yüksek taleplerin beklendiği bir gerçektir. Tam bu noktada NEW yurtdışı eğitim profesyonel rehberlik hizmeti ile sizin için en doğru programı doğru ülkede almanızı sağlar. NEW yurtdışı eğitim olarak hedeflerinize giden yolda her konuda en doğru kararı vermenizde yardımcı olmak, yenilikçi ve güvenilir yönümüzle hizmet kalitemizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda devamlı iyileştirmektir. Yurtdışı eğitimin önemi kavramış ve bu konuda motivasyonu yüksek her yaş grubundan kişilere yurtdışı eğitim dünyasının kapılarını açarak hedeflerine ulaşmada en doğru yolu göstermek amaçlarımızdan biridir.

İngiltere başta olmak üzere Amerika, Kanada, Avusturalya, Y.Zelanda, G. Afrika, Malta, İtalya, İspanya, Fransa, Almanya, Rusya gibi birinci dünya ülkelerindeki birçok köklü dil okulu ve üniversitelerle anlaşmamız bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz okullar kendi alanlarında uzman kuruluşlar olup, eğitim kalitesi ile yurtdışı eğitimde en çok tercih edilen kuruluşlar arasındadır. NEW- Nil Education World- Yurtdışı Eğitim sizlere bu okullar ile ilgili danışmanlık yaparken; kayıt işlemleri, vize işlemleri, konaklamanın bulunması, uçak rezervasyonunun yapılması, havalimanı transferinin sağlanması ve eğitim sürecine başladıktan sonraki dönemde devam eden danışmanlık hizmetini ÜCRETSİZ olarak yapmaktadır.
NEW Yurtdışı Eğitim olarak hedefimiz, Yurtdışı eğitim denildiğinde akla gelen ilk firma olabilmek ve güvenilir bir marka olarak anılabilmektir. Bu amaçla, NEW olarak güvenilir, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışlarını sürekli olarak iyileştirme yolunda adımlar atmaktayız.
Doğru , kaliteli ve güvenilir eğitim vizyonumuzun bir parçasıdır.

NEW yurtdışı eğitim olarak geleceğinizi şekillendirmede hep yanınızdayız.