SPRACHCAFFE


Tarihler: Haziran – Ağustos

Yaş sınırı: 13 – 19

Konaklama türü:Aile yanı konaklama&Yurt konaklaması

Yer: St Paul’s Bay - MALTA

Okul Bilgileri: Yaz okulumuzun bulunduğu Bugibba, adanın başkenti Valetta'ya yaklaşık 10 km uzaklıktadır. Bu bölge nefes kesen manzarası, kumsalları ile ünlüdür. Öğrenciler dilerlerse aile yanında ya da okul yurdunda kalabilirler. Yurt okula ve kumsala yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca yurtta havuzda bulunmaktadır. Yaz okulu programımız, öğrencilere Malta adasının eşsiz güzelliklerini keşfetmeye zaman ayıracak şekilde tasarlanmıştır.

Konaklama: Yaz Okulu öğrencileri için yurt ve aile konaklama şeklinde iki seçenek sunulmaktadır.  Sprachcaffe yurdunda diğer öğrencilerle paylaşımlı odalarda kalabilir veya seçilmiş ailelerimizden biri ile konaklayabilirsiniz.

Aktiviteler ve Geziler: Renkli fiestalar, kültür, sergi, müzik, tiyatro, spor, sinema, yüzme ve extra dalış kursları. Geziler: Her hafta bir tam ve iki yarım gün çeşitli geziler organize edilir. Düzenlenen geziler şunlardır:The Silent City Mdina ,Valletta,The Three Cities,Kemuna Tower,Knights of Malta sergi salonu,St. John's Co-Cathedral,The Blue Grotto,Popeye Village,Salt Pans,The Rabat Catacombs ,Xlendi Tower,Blue Lagoon,Mnadjra,Hagar Qim…

***Detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için NEW Yurtdışı Eğitimi arayınız.