KAPLAN Dil Okulları - Sliema Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri

Uluslarararsı Amerikan eğitim kuruluşu KaplanInc' nin bir parçası olan Kaplan Aspect dil okulları 7 ülkedeki 42 okulu ile İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir. 70 yılı aşkın süredir eğitim veren okulun hem üniversite kampüslerinde hem de kendine ait binalarında okulları bulunmaktadır. Kaplan Aspect okullarının British Council, Accet, ACELS, NEAS, NZQA, Language Canada akreditasyonları bulunmaktadır. Ayrıca English UK Member, Marketing English in Ireland, English Australia Member College ve English New Zealand kurumlarına akreditasyonu bulunmaktadır.

Okulun Bulunduğu Ülkeler : İngiltere ; Oxford, Cambridge, Londra, Manchester, Bath, Torquay, Salisbury, Edinburg, Bournemouth İrlanda;Dublin Amerika ; Boston - Fenway, Harvard Square, Northeastern University at Downtown -, New York - Mid Town, Empire State, Soho- , Philadelphia, Washington, Miami, Chicago, ILLinois Institute of Technology, Seattle, Highline Community College , Portland, San Francisco, Berkeley, San Diego, Santa Barbara City College,Irvine Valley College, Whittier College, Los Angeles Westwood  Avusturalya ; Sidney City, Sydney Manly, Melbourne, Adelaide, Brisbane,Cairns,Perth Yeni Zelanda ; Auckland Kanada; Vancouver, Toronto Malta; Sliema, Gozo

Okulun Sunduğu Programlar:  Genel Kurslar(Haftada 20, 24 ve 30 ders), Akademik yıl kursları , Online ingilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, Staj, OPUS, Staj programları, Cambridge ESOL, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, Grup ve Bireysel Yaz okulu programları, Üniversite Yerleştirme Servisi

Katılabileceğiniz kurslar; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS, Cambridge sınav hazırlık kursu, Akademik Yıl ve Sömestr Kursları

KAPLAN-SLIEMA

İngilizce eğitimini Malta'da almak isteyenler... Yatlarda ve kumsallarda boş vakitlerinizi geçirin ve aynı zamanda arkadaşlarınızla beraber İngilizce'nizi geliştirin.

Zengin kültürü ve tarihi ile Akdeniz'in güzel adalarından biri olan Malta'daki dil okulu ülkenin ünlü şehirlerinden olan Sliema'da konumlandırılmıştır. Kaplan Sliema dil okulu, öğrencilere kaliteli bir İngilizce eğitimi sunarken, aynı zamanda bu Akdeniz adasının tadını çıkarma olanağı sunuyor.

Önceleri İngiliz kolonisi olmasıyla bilinen Malta, Türklerden ve İtalyanlar'dan da etkilenmiştir. Malta'nın caddeleri tarih dolu, marinaları ise birçok özel yatla doludur. 

Konaklama Seçenekleri; Aile yanı konaklama; Farklı kültürler öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir.( Oda tipi : tek, En küçük yaş : 16 ) 

Öğrenci Apatrmanları; Malta okulumuz öğrencilere çeşitli öğrenci evleri, stüdyo tipi daireler, apartman daireleri ve otel konaklama sunmaktadır.( oda tipi: Tek veya paylaşımlı, En küçük yaş: 18) 

Yapabileceğiniz Aktiviteler

  •  Malta'nın kristal görünümlü denizinin tadını çıkarın
  •  Adanın etrafını botla gezin ve yüzmeye gidin
  •  İsa'dan önce 1500 yılından bu yana gelen Citadel kalesini keşfedin
  •  Ghar Dalam Cave'i ve altındaki nehri keşfedin.
  •  Etrafı gezin ve bu çekici tatil kasabasında yerleşmiş birçok mağaza, restoran ve barı görün
  •  Valletta’daki dekoratif mimariyi ve surları gezin
  •  Sliema’da ‘Mediterraneo Marine Park’a gidin
  •  Kara safarisinde maceraya çıkın