SPRACHCAFFE Dil Okulları - Victoria


Okulun Genel Özellikleri

Sprachcaffe / Language Plus ister capcanlı, heyecan verici şehirlerde ister deniz kenarındaki rengarenk kentlerde 25 yılı aşkın süredir her yaşta kendini genç hisseden kişilere dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan biri olmuştur. Dil öğrenme deneyiminin sadece dersler değil, aynı zamanda gidilen ev sahibi ülkenin yaşam tarzını ve ritmini de yaşamak olduğuna inanan okul  bu amaçla ilginç, heyecan verici ve eğlenceli ders dışı aktiviteler sunuyor. 28 yıllık yurt dışı eğitim deneyimi, 1 organizasyon-31 şehir-7 farklı dil, seçkin şehirlerde kaliteli okullar, dünyanın her yerinden öğrenciler, farklı ders metotları, güler yüzlü ve yardımsever personel, okullara yakın mesafelerde farklı konaklama seçenekleri heyecan verici ve değişik, extra ders dışı aktiviteler ile tercih edilmesi gereken bir dil okuludur.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: ABD: New York, San Francisco, Miami. Boston, Los Angeles, Los Angeles- Orange County İngiltere: Brighton, Londra, Devon Kanada: Vancouver, Victoria, Ottowa, Toronto, Calgary, Montreal Fransa: Nice, Paris İspanya: Madrid, Barcelona, Mallorca, Malaga Almanya: Frankurt, Duesseldorf İtalya: Roma, Floransa ve Calabria,Capo Vaticano Malta: St.Julians, St.Paul’s Bay Meksika: Playa Del Carmen ,Küba: Havana Çin: Pekin Fas: Rabat

Okulun Sunduğu Programlar;Part-time kurs,Yarı yoğun kurs,Yoğun kurs,Süper yoğun kurs,Mini grup kursu,İş İngilizcesi kursu,Bire bir kurs,Akademik dönem / sınava hazırlık 

SPRACHCAFFE - VICTORIA

Okul Viktoria şehir merkezinin kalbinde, geleneksel bir binadaki ana cadde Dougles’ın üzerinde yer almaktadır.

Sprachcaffe Viktoria, sayısız lüks restoranların ve eğlence mekanlarının bulunduğu Viktoria’s Old Town’a sadece yürüme mesafesindedir. Sprachcaffe Viktoria’nın komşuları The Bay Centre, The Royal British Columbia Museum ve ünlü Fairmont Empress Hotel’dir. Inner Harbour okuldan 5 dakika uzaklıktadır. Viktoria’nın başlıca turistik mekanlarından biri olan Inner Harbour, yıl boyunca ziyaretçilerine büyük bir seçim imkanı sunduğu kafe, restoran, dükkanlar ve sokak sanatçıları ile doludur. Tüm dünyadan gelen turistler hokkabaz ve müzisyenlerin performanslarını seyrederler.

Okul olanakları: 12 sınıf, bilgisayar ve kablosuz internet, kafeterya, öğrenci salonu, eğitim materyalleri, tam erişilebilir bina. Okul kapasitesi: 290.

Konaklama Seçenekleri; 2 çeşit konaklama vardır:Aile yanı konaklama ve standart apartman konaklaması..

Aktiviteler ve Geziler

Viktoria British Columbia Eyaleti’nin başkenti ve Vancouver Uluslararası Havaalanı’ndan 15 dakikalık hızlı bir uçuşla, rahatça varılacak konumdadır ya da Seatle_Washington’dan 40 dakikalık bir uçuşla aynı zamanda gelebilirsiniz. Vancouver Island’a öğrencilerin yol boyunca 1 ya da 2 tane katil balina görme şansı yakalayabileceği anakıtadan inanılmaz bir feribot yolcuşuğu ile de ulaşabilirsiniz. Pasifik Okyanusu ile çevrili Viktoria’da yıl boyunca yumuşak havanın, bu şekilde su kayağı, yelkencilik, kürekçilik ve daha fazlasının dahil olduğu çok çeşitli su sporlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Butchart Garden’ın göz kamaştıran çiçekleri Viktoria’nın şaheseridir. Hatta bu nedenle Viktoria ‘’Bahçeler Şehri’’ adını alır. Öğrenciler Fairmont Empress Hotel’in heybeti ve Inner Harbour’dan eşit şekilde etkileneceklerdir. Canlı Inner Harbour hem şehir sakinlerinin hem de öğrencilerin en beğendiği yerdir. Viktoria küçük bir şehir kabul edildiğinden beri, şehrin yerel sakinleri çok arkadaş canlısıdır, çoğunlukla uluslar arası öğrencilere yardım etmeyi severler. Kentin sıcak ve davetkar havası stresi yok edecek ve herkesin hemen evinde hissetmesini sağlayacaktır.