LSI Dil Okulları - Vancouver Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri

LSI Dil Okulları 40 yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde dil eğitimi veren, dünya çapında binlerce öğrencisi olan bir kurumdur. . LSI merkezleri, dil eğitimi için mükemmel bir ortam sağlar. Bütün öğretmenleri yüksek düzeyde ilgi ve özen gösterip sizin amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olur.

Eeğitim teknikleri kapsamlı bir kurs hazırlığıyla birleşir ve  aldığınız her ders size başarı ve ilerleme hissi verir. LSI,  en hızlı ve en etkili dil öğrenme yolunun, o dilin konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğu düşüncesi ile eğitim kalitesini hep üst düzeyde tutan bir okuldur. Dil becerilerinizi ister akademik, ister profesyonel, isterse kişisel sebeplerden dolayı geliştirmek isteyin; LSI sizin için

doğru bir seçimdir. Sosyal aktivite programları, kaliteli konaklama ve kaldığınız süre boyunca size sağladığımız destek; kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmeniz için yardımcı olur ve yurt dışındaki zamanınızı en iyi şekilde  değerlendirmenizi sağlar.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere ; Londra Merkez, Londra Hamstead, Brighton, Cambridge -Amerika ; San Diego, San Francisco- Berkeley, New York , Boston - Kanada  ;  Toronto, Vancouver-Yeni Zelanda ; Auckland, Christchurch  Avustralya ; Brisbane-Malta  ; Sliema Fransa ; Paris-İsviçre ; Zürih

Okulun Sunduğu programlar: Genel Kurslar-Haftada 20 ders-18 ders-30 ders, İş İngilizcesi, 50+ yaş programları, Sınav Kursları, Üniversite, Yüksekokul ve kariyer hazırlık, Mini Grup kursları, Birebir kurslar, Yaz okulu, Staj Programları, Özel amaçalar için Kurslar( Pilotlar için İngilizce, Hemşireler için İngilizce, Eğitim İngilizcesi, TKT Modülleri )

LSI – VANCOUVER

Liman şehri Vancouver, çok uzun zamandır dünyanın en görkemli şehirlerinden biri olarak tanınmaktadır. Kıyı şeridindeki karla kaplı dağlar ile Pasifik Okyanusu arasında yer alan Vancouver, şaşırtıcı bir doğal güzellikler şehridir. Aynı zamanda uluslararası ziyaretçilerin isteyebileceği herşeye sahip modern bir şehirdir.

LSI Vancouver; şehir merkezinde modern bir ofis binasının 1. katında yer alan LSI Vancouver, internet erişimli bilgisayar odası, multimedya bireysel çalışma materyalleri ve mutfak hizmetleri sunar. Okul; otobüs, deniz otobüsü ve tren gibi ulaşım araçları ile şehrin ana aktivitelerine rahat ulaşılacak bir yerde yer alır.

Aktivite Programı Vancouver’ın meşhur, ekonomik restoranlarını, kahve dükkânlarını gezmenin yanında sosyal program; plajda geçirilen günleri, Vancouver’ın dünya standartlarındaki profesyonel takımlarının spor karşılaşmalarını ve Victoria’ya, Rocky Dağları ile Whistler’e düzenlenen hafta sonu

gezilerini içerir.

Konaklama seçenekleri; Aile yanı konaklama ,Öğrenci yurtları, isteğe bağlı otel rezervasyonları