THE LANGUAGE GALLERY Dil Okulları - Toronto


Okulun Genel özellikleri 

’The Language Gallery’’ her öğrenciyi enerjisi, tutkusu ve uzmanlığı ile karşılıyor. Donanımlı kadromuz Sınıflarda ve öğrenci deneyimlerinde her zaman öğrencilerin yanında olacaktır. Amacımız akademik analiz, esnek çalışma koşulları, kişisel kurslar, müşteri hizmetleri ve heyecan verici sosyal programlarla başarıyı garantilemektir. Sizlere unutulmaz bir seyahat sunmak ve deneyimlerinizi geliştirmeniz için durmaksızın yeni yollar arıyoruz.

Donanımlı kadromuz, akademik yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrenci destek personellerimiz sizler için faydalı ve unutulmaz bir deneyim yaratacaktır. Enstitü ve üniversite kapsamındaki öğretmenlerimiz ana dili İngilizce olan ve hem akademik hem de genel İngilizce öğretim donanımına sahip öğretmenlerdir. Birleşik krallık içinde veya yurt dışında konumlanmış fakültelerimizde tek dil ve çok dil bağlamında eğitim alan birçok öğrenci vardır. Bu fakülteler farklı öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını anlayabilmek ve karşılayabilmek için muhteşem şekilde konumlanmıştır. İngilizcenizi geliştirmeniz, IELTS sınavlarından en yüksek puanı almanız veya sektörel alanlarda akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanızı sağlamak için ihtiyacınız olan her türlü desteği, başarının anahtarını sizlere sunuyoruz.

Donanımlı kampüslerimiz kütüphaneleri, Geniş eğlence alanları, Wi-fi ve bilgisayar odalarıyla, Klima ve projektörlü sınıflarıyla eğlenirken öğrenmenizi sağlayacak niteliktedir.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere; Oxford, Londra, Birmingham, Manchester İrlanda; Dublin, Almanya; Hannover Kanada; Toronto 

Okulun sunduğu programlar; Genel İngilizce, Akademik amaçlar için İngilizce, İş İngilizcesi, Modern yabancı diller ( Akşam genel İspanyolca, Birebir İspanyolca, Akşam genel Almanca, Birebir Almanca, Birebir İtalyanca, Akşam genel Arapça, birebir Arapça, Akşam genel Fransızca, Birebir Fransızca)

Katılabileceğiniz Programlar ; Genel İngilizce, Akademik amaçlar için İngilizce, TOEFL- IELTS hazırlık,Üniversite hazırlık kursları, iş İngilizcesi, Sosyal program.

The Language Gallery – Toronto

Okulumuz Kanada’nın en hareketli ve farklı kültürleri barındıran şehri Torontonun şehir merkezinde, Yonge ve College’nin kesiştiği noktada konumlanmıştır. Kampüsümüz College tren istasyonuna, taxi ve otobüs duraklarına sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Dundas Meydanı, Eaton Centre ve Kensington Market’in de içinde bulunduğu Toronto’nun en meşhur turistik yerleri ayrıca Toronto’nun Banka ve finans kuruluşlarından olan CN Tower ve Harbourfront kampüsümüze sadece kısa bir yürüyüş mesafesi uzaklıktadır. Kampüs civarında arkadaşlarınızla birlikte eğlenmeniz, yemek yemeniz ve dinlenmeniz için Kafeler, alışveriş merkezleri ve restoranlar bulunmaktadır. Bu alanlar şehrin merkezinde zaman geçirmenize imkân sağlamaktadır.

Altı tam donanımlı sınıf, kütüphane, on iki adet yeni bilgisayarı bulunan laboratuar ve kampüsün heryerinden bağlanabileceğiniz ücretsiz Wi-fi ile yeni kampüs olanaklarının keyfini çıkarın.

Her sınıfta öğrencilerle daha yakından ilgilenebilmek için ortalama 12 öğrenci bulunur. Kayıt yaşı minimum 16’ dır ve öğrencilerimiz genellikle 21-30 yaş arasıdır.

Konaklama Çeşitleri ; Aile yanı konaklama, öğrenci yurdu.