KGIC Dil Okulları - Halifax Kampüsü


Okulun genel özellikleri: 1996 yılından beri faaliyetlerini sürdüren KGIC ,75000'in üzerinde öğrenciye kendilerini keşfetme fırsatı göstermiştir.Kendi içerisinde yaratıcı bir müfredat tasarım ve geliştirme ekibi ile kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir.Yeni ve yenilikçi eğitim materyalleri ile günümüz dünyasında hem akademik hem de profosyenel açıcan başarılı olmak için ihtiyç duyulan hizmeti size sunar.

Halifax: Kanada'nın eyâletlerinden biri olan Yeni İskoçya'nın başkentidir. 1996 yılında çevresindeki daha küçük kentlerle birleştirilerek Halifax Bölgesel Belediyesi (Halifax Regional Münicipalıty ya da kısaca HRM) oluşturulmuş ve bu tarihten itibaren kent resmen bu ismi almıştır.

Okulun bulunduğu şehirler: Toronto,Halifax,Surrey,Vancouver,Victoria.

Okulun sunduğu programlar: Çocuklar ve gençler için programlar,Toronto Summer Fun,İkinci Dil Olarak İngilizce,Global Leader's Summer Camp, Trailblazers International,IELTS,TOEFL,İngilizce Dil Deneyimi Programı,İş İngilizcesi.

Okulun sunduğu olanaklar: Tv ve ses sistemi ile donatılmış sınıflar,kablosuz internet,öğrenci salanu,bilgisayar laboratuarı,mikrodalga fırınlar,buz dolabı bulunan mutfak,medya odası spor salonu.

Şehir hakkında: Tuzlu okyanus havasının cazibesine kapılanlar,şehrin geniş tahta kaldırımları boyunca yürüyüş yapabilir.Tarih,kültür,nefes kesici manzaralarlaiç içe bir yerdir.

Konaklama seçenekleri: Aile yanında