BBSI- BOURNEMOUTH BUSINESS SCHOOL INTERNATIONAL


Okulun Genel Özellikleri

 

BBSI ( Bournemouth Business School International), 1992 yılında 4 farklı eğitim merkezi ile İngiltere’nin güneyinde bir sahil şehri olan Bournemouth’da kuruldu. BBSI, kurulduğu günden bu yana yüksek kalitede eğitimi uluslar arası eğitim almak isteyen binlerce gence ulaştırmayı ve eğitim tecrübelerini unutulmaz kılmayı amaç edinmiştir.

 

BBSI öğrencilerin eğitim süreleri boyunca hem eğitimlerine hem de yaşam tecrübelerine katkıda bulunabilecek bütün merkezlere ve aktivitelere yakın konumda yer alır. Bournemouth şehri İngiltere’ni birçok doğal güzelliğine ev sahipliği yapar. Londra’ tren ile 2 saattten daha kısa bir sürede ulaşım sağlanmakta.  Ayrıca 2 üniversitenin  bulunduğu Bournemouth, yıl boyunca hem eğtim alabileceğiniz hem de eğitiminizi eğlenceli hale getirebileceğiniz sayılı yerlerden birisidir. Bournemouth ayrıca 7 km.’lik uzun sahili, eşsiz parkları ve bahçeleri ile yıl boyunca dünyanın her köşesinden ziyaretçiler ağırlamaktadır.

 

Okulun Sunduğu Programlar; Genel İngilizce, IELTS Hazırlık Programı, Genel İngilizce + Bilgisayar ve Bilgi Teknolojileri Programı ( IT ), İş İngilizcesi,  Mini Grup Kursları, Uzmanlık  Kursları, İşletme ve Yönetim Programları, Uzmanlık Sertifika Kursları, Yüksek Sertifika Uzmanlık Kursları, Uzman Diploma Programı, Pazarlama, Reklam ve Halkla İlişkiler, Finans ve Finansal Hizmetler Programı, Turizm ve Konaklama, Yasal Çalışmalar, Bilim, Matematik ve Bilgi,  Üniversiteye Hazırlık Kursları, Yönetim ve İşletme, Pazarlama, Reklam ve Hakla İlişkiler, Finans ve Finansal hizmetler, Turizm ve Konaklama, Master Öncesi Programlar, Yaz Kursları, Askeri İngilizce Eğitimi ve Testleri, Havacılık Dil Eğitimi ve Test Programı

 

Konaklama Seçenekleri; Eğitiminiz süresince mümkün olduğu kadar fazla sayıda anadili İngilizce olan kişilerle birlikte olmanız, ev ortamının sağlanması, kendinizi güven ve huzur içinde hissetmeniz ve günlük yaşamınız dahilinde kültüre dair yeni bilgiler edinmeniz önem taşır. BBSI okulları bu durumları göz önünde bulundurarak öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda aile yanı konaklama, otel, misafir evleri ve öğrenci yurtları gibi seçenekler sunar.  Standart aile yanı konaklama seçeneği İngiliz kültürünü öğrenebileceğiniz ve aynı zamanda İngilizcenizi okul dışında da geliştirebileceğiniz en iyi fırsatlardan birisidir. Aile yanı konaklamalarda yarım pansiyon seçeneğinde tek kişilik oda, hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu günde 3 öğün yemek içerir. Sadece tek kişilik oda seçeneği de bulunmaktadır. Aileler standartların korunması ve öğrencilerin ihtiyaçlarının tam anlamıyla karşılanması amacıyla belirli aralıklarla denetlenmektedir.

Aile Yanı Konaklama; Üstün kalite aile yanı konaklamalarında öğrenciye standart aile yanı konaklamalarında sunulan ölçülerden daha büyük ve ferah odalar sunulmaktadır. Standart aile yanı konaklamasından farklı olarak özel banyo bulunur. Odaların büyük çoğunluğunda televizyon ve internet erişimi bulunur. Kahvaltı ve akşam yemeği, sadece kahvaltı veya sadece oda seçenekleri vardır.

Yurt; Öğrenci yurtları sadece oda veya oda + kahvaltı hizmeti vermektedir. Yurtlar üniversite yurtları tarzında olup okula sadece 2 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

Otel ve Misafir Evleri; Misafir evleri ve otel seçenekleri normal fiyat aralığında ve okul tarafından tavsiye edilebilinecek özelliktedir. Odalar banyo dahil veya banyoların ortak kullanıldığı şekilde sizin tercihinize bırakılmıştır. Kahvaltı dahildir ve istek dahilinde akşam yemeği seçeneği sunulur.

 

Aktiviteler ve geziler; Okul eğitiminizi eğlenceli hale getirmek adına karaoke partileri, buz pateni, spor faliyetleri, müze gezileri, Londra ve Bath gibi önemli birçok şehre günübirlik geziler, hoş geldin ve güle güle partileri bunların yanı sıra eğitmenlerle vakit geçirebileceği oyun geceleri, futbol turnuvaları, haftalık kahve-sohbet saatleri,  kültürel ilginize yönelik dersler gibi birçok sosyal faaliyet imkanı sunmaktadır. Faaliyetlerde ülke kültürünün yanı sıra öğrencilerin kültürleri de göz önünde bulundurulur ve aktiviteler BBSI tarafında özenle planlanır. 

 

 

Detaylı bilgi ve güncel indirimler için NEW Yurtdışı Eğitimi arayınız...

*Kur 2,8TL olarak alınmıştır.