TWIN DİL OKULLARI LONDRA KAMPUSU


Okulun Genel özellikleri 

TWIN Dil Okulları Twin grup bünyesinde bulunan bir kuruluştur. Dünyanın her yerinden 50 000 üzerinde öğrenciye her yıl hizmet vermektedir.  Londra ve Eastbourne şubeleribulunan Twin 1993 ten beri faaliyet göstermektedir. Okul British Council ve Independent Schoold Inspectorate kurumları tarafından akreditedir. Okulun e-Learning sanal öğrenim ortamına erişim imkanı bulunmaktadır ve bu imkanı okul bitiminden 3 ay sonrasına kadar öğrenciler kullanabilir. Twin Dil Okullarının şubeleri merkez konumda yer aldığından İngiltere’nin en turistik yerlerine ve diğer şehirlerine ulaşım rahattır.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: LONDRA , EASTBOURNE

Okulun sunduğu programlar;  

·         Genel İngilizce – 15 saat

·         Yoğun İngilizce – 23 saat

·         IELTS sınav hazırlık Kursları (15 saat grup sınıfı + 8 saat IELTS hazırlık)

·         Aile Çocuk Yaz Okulları Programları

·          Kariyer Geliştirme Programı

·          Staj programları

·          Öğretmenler için İngilizce

·          Konuşma Kursları

·          Mesleki Dil Kursları (Finansal, Pazarlama, Hukuk, Tıp, Akademik, KET, PET, FCE, CAE, CPE sınavları hazırlık vb. içerikteki kurslar)

·         Mini grup kursları 5 veya 10 ( 15 saat grup sınıf + 5 veya 10 saat bire bir dersler) 

·         Uzun donem İngilizce kursları

·         8-18 yaş arası bireysel yaz okulları

·         8-18 yaş arası grup yaz okulları

·         Konaklama hizmetleri

TWIN DİL OKULLARI- Londra 

Twin Londra dil okulları Greenwich’de bulunur. Greenwich, Londra'nın merkezine yalnızca 20 dakika uzaklıktadır. Başlangıç meridyenin bulunduğu ve parkları ve yeşiliyle ünlü bir bölgedir. Greenwich Kraliyet Rasathanesi, Greenwich Parkı, Kraliçe'nin Evi gibi pek çok tarihi mekâna ev sahipliği yapar ve turistlerin cazibe merkezidir. Londra köprüsü tren istasyonuna 10 dakika mesafede yer alır.

Okul, Trafalgar Square, Big Ben ve Covent Garden gibi merkezlere oldukça yakındır. Yeni tasarlanmış 20 adet sınıf,kafeterya,fitness salonu,yüzme havuzu,kütüphane, bireysel çalışma odaları, Ferah Öğrenci Dinlenme Odası, Geniş ekranlı video odası, Modern görsel ve iletişim ekipmanları, Kablosuz internet ve e posta erişimi, Londra içi hafta sonu gezileri gibi imkanlar sunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri; 

Okulun aile yanı, yurt ve öğrenci evi seçenekleriyle konaklama imkânları bulunmaktadır.

Twin dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan NEW Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencilere her konuda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Lütfen okulla ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.