REGENT Dil Okulları - Edinburgh


Okulun Genel Özellikleri

Regent dil okulları 1964 yılında Londra 'da kurulmuş bir dil okuludur. İngiltere'nin en saygın dil okullarından biridir. Okulun 7 merkezi bulunmakla birlilte bu merkezler birleşik krallıkta yer alır.

Okulda sunulan hizmetler arasında ;Seyahatinizi kolaylaştırmak için bütün büyük havaalanlarından konaklayacağınız yere kişisel transfer hizmeti sunulmaktadır. İngilizceyi daha etkili bir şekilde öğrenebilmeniz için seviye ve ihtiyaç belirleme yapılmaktadır.Öğretmenler profesyoneldir, deneyim ve özelliklerine göre seçilmişlerdir. 6 veya 12 kişilik sınıflar hızlı öğrenmenizi sağlar. Kültürel geziler ve sosyal etkinlikler rahatlamanıza ve pratik yapmanıza yardımzı olur. Birçok kurs haftalık programdadır, pazartesi günleri kurslara başlayabilirsiniz. Bütün okullardaki ücretsiz intrnet ve e-mail aileniz ve arkadaşlarınızla rahatça iletişim kurmanızı sağlar. 

Okulun Bulunduğu Ülkeler ; İngiltere: Bournemouth. Brighton, Cambridge, Londra, Oxford İskoçya: Edinburgh

Okulun Sunduğu Programlar; Yoğun İngilizce , Çok yoğun İngilizce, Part-time İngilizce, IELTS VE Cambridge Sınav hazırlık kursları, Master hazırlık kursları, Yönetici kursları (6 kişilik sınıflarda), Bire bir kurslar, Home Tution

REGENT - EDINBURG

İskoçya'nın başkenti olan şehir, tarihi kokusu ve eşsiz mimarisi ile turistik öneme sahiptir.Kayalar üzerine kurulmuş şehir ana caddesi Royal Mile'e hakim bir konumda bulunan şatosu başta olmak üzere birçok tarihi ve turistik özelliğe sahiptir.Okul Edinburg merkezde yer almaktadır.Ücretsiz interner ve wireless hizmeti, bilgisayar odası,kütüphane ve televizyon odası ile öğrencilere hizmetlerini sunmaktadır.

Konaklama;  Aile yanı: tek kişilik yatak odası, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Süit aile yanı: tek kişilik yatak odası, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir. Yaz yurdu: temmuz - ağustos. Yaş sınırı 18'dir.