TWIN DİL OKULLARI - EASTBOURNE


Okulun Genel özellikleri

1993 yılından itibaren çok başarılı bir şekilde faaliyet gösteren Twin dil okulları, sadece İngilizce dil eğitimi değil, iş imkânları ve grup eğitim ve hizmette sunmaktadır. Çok daha uygun fiyatlarıyla Eastbourne ve Greenwich şehirlerinde sizlere özel programlar ve aktiviteler bulunmaktadır. Twin dil okulları İngiltere’nin en kaliteli dil okullarından biri olduğunu ‘British Counsil’ ve ‘Independent School Inspectorate’ tarafından onaylanmıştır.

İster eğitiminizi devam edin ister kariyer hedefleriniz için eğitim görün veya sadece İngiltere’de eğilenin, Twin dil okulların herkes için bir programı sunmaktadır.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere;  LONDRA , EASTBOURNE

 

Okulun sunduğu programlar;  Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik amaçlar için İngilizce, Teacher Training, grup eğitimi, Yaz okulu

 

TWIN DİL OKULLARI- EASTBOURNE

19. yüzyılın bina şeklini alan ve kendi bahçesiyle çevrili olan Twin Eastbourne okulu Eğitim kalitesiyle şöhretini her an itibariyle arttırmaktadır. Yazın ise okul Eastbourne College ile iş birliği yaparak İngiltere’nin gençler için çok ünlü bir yaz okulu düzenlemektedir.

Çok fazla sayıda İngilizce kursu verilmektedir, ister İngilizce dilinizi geliştirin veya ister IELTS sınavına hazırlanın, fakat bir dili öğrenmek için sadece bir sınıfta çalışmaktan fazlasını ister. Twin Eastbourne is o fazlasını tamamlamaktadır.

 

Konaklama Seçenekleri; 

Okul uluslararası öğrencilere çok uygun fiyatlarda aile yanı konaklama sunmaktadır. Oldukça güvenli ve eğlence dolu aile yanlarında öğrenciler hem İngiliz hayatı yaşarken hem İngilizce konuşan aile ile dillerini geliştirmektedirler.

Aile yanında konaklayan öğrenciler daha çok kahvaltı ve akşam yemeği dahil olan yarım pansiyon tercih etmektedirler. Aile, öğrencileri kendi ailesindenmiş gibi davranmakta olup beraber yemek yerler ve evde berber vakit geçirmeyi severler.

Aile yanı konaklama ya tek kişilik yada ister grup (4 kişiye kadar) seçeneği bulunmaktadır. Aile yanı tercih eden öğrenci 18 yaş altı olabilir. 18+ olan öğrenciler paylaşımlı apartmanda konaklama seçenekleri vardır.

Aktiviteler ; 

 Twin Eastbourne okulu Dili sınıf dışında öğrenilir mantığını ağırlıklı olarak durmaktadır. Bu nedenle ise okulun bolca aktiviteler vardır. İster okul bahçesindeki mangal partilere katılın, sahilde yürüyüşlere çıkın, film gecelerin tadına çıkartın, tenis veya golf oynamayı öğrenin ya da ister Eastbourne şehrin mükemmel manzarasını ve insanlarını keşfedin. Yaklaşık 120 yıldan beri Eastbourne İngiltere’nin popüler bir turistik yer olan bilinmektedir. İstediğiniz yaşta olun, size uygun yüzlerce aktiviteler sunmaktadır.