SPRACHCAFFE Dil Okulları - Devon


SPRACHCAFFE Language Plus

Sprachcaffe / Language Plus ister capcanlı, heyecan verici şehirlerde ister deniz kenarındaki rengarenk kentlerde 25 yılı aşkın süredir her yaşta kendini genç hisseden kişilere dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan biri olmuştur. Dil öğrenme deneyiminin sadece dersler değil, aynı zamanda gidilen ev sahibi ülkenin yaşam tarzını ve ritmini de yaşamak olduğuna inanan okul  bu amaçla ilginç, heyecan verici ve eğlenceli ders dışı aktiviteler sunuyor. 28 yıllık yurt dışı eğitim deneyimi, 1 organizasyon-31 şehir-7 farklı dil, seçkin şehirlerde kaliteli okullar, dünyanın her yerinden öğrenciler, farklı ders metotları, güler yüzlü ve yardımsever personel, okullara yakın mesafelerde farklı konaklama seçenekleri heyecan verici ve değişik, extra ders dışı aktiviteler ile tercih edilmesi gereken bir dil okuludur.

Okulun Bulunduğu Ülkeler; ABD: New York, San Francisco, Miami. Boston, Los Angeles, Los Angeles- Orange County İngiltere: Brighton, Londra, Devon Kanada: Vancouver, Victoria, Ottowa, Toronto, Calgary, Montreal Fransa: Nice, Paris İspanya: Madrid, Barcelona, Mallorca, Malaga Almanya: Frankurt, Duesseldorf İtalya: Roma, Floransa ve Calabria,Capo Vaticano Malta: St.Julians, St.Paul’s Bay Meksika: Playa Del Carmen ,Küba: Havana Çin: Pekin Fas: Rabat

Okulun Sunduğu Programlar;Part-time kurs,Yarı yoğun kurs,Yoğun kurs,Süper yoğun kurs,Mini grup kursu,İş İngilizcesi kursu,Bire bir kurs,Akademik dönem / sınava hazırlık 

SPRACHCAFFE DEVON

Torbay'ın kuzeyinde, Exe Nehri'nin ağzına kurulmuş olan harika sahil kasabası Devon Dil okula ev sahipliği yapmaktadır. Okul tam olarak şehir merkezinde yer almaktadır. 

Devon'daki Sprachcaffe Languages Plus'in populeritesi her geçen yıl artmaktadır. Tüm imkanlar okuldan kolaylıkla ulaşılabilecek mesafedir.Dil okulu Strand Garden'da kafeler, barlar, mağazalar ve bankaların bulunduğu kent meydanındadır.

Konaklama; Devon'da üç tür konaklamamız bulunmaktadır. Apartmanlar, pansiyon ve aile yanı. Kendi ihtiyacınıza en uygun konaklama türünü seçebilirsiniz.  Tüm konaklama türlerinde diğer insanlarla diyalog halinde olacağınız için derste öğrendiklerinizi pratik yapma şansi bulacaksınız. Konaklamalara giriş zamanı: 10:00-22:00 (Girişler Pazar ve çıkışlar Cumartesi'dir)

Aktiviteler ve Geziler

Exmouth küçük tarihi kulübelerden modern binalara size çok geniş bir mimari yelpaze sunar. Devon'un nefes kesen manzaraları Agatha Christie, Sir Arthur Conan Doyle, Thomas Hardy gibi birçok yazara ilham kaynağı olmuştur. Sherlock Holmes'un gizemli hikâyelerinden birisi burada geçmektedir. Dartmoor'da yat turuna çıktığınızda buranın harika atmosferinden ve çekici manzarasından etkileneceksiniz.

Devon'daki en önemli aktiviteler çömlekçilik, resim, kır gezileri, edebiyat ve odun oymacılığıdır.

Exmouth ve Dartmoor National Parkları en çok ziyaret edilen yerlerin başında gelmektedir. Ayrıca Okehampton kampında demir döneminden kalan orman da oldukça ünlüdür. Mooreton Hampstead ve Buckfastleigh kırlarındaysa küçük şirin kulübeler bulunmaktadır.

Granbrook Kalesi ve Grimspound tunç devrinde kurulmuştur. Unutulmaması gereken diğer bir yerse Torbay'daki "Queen of the Sea Resorts" size konser, yat turları, bahçe eğlenceleri gibi birçok eğlence imkâni sunar.

Granbrook Kalesi ve Grimspound tunç devrinde kurulmustur. Unutulmaması gereken diğer bir yerse Torbay'daki "Queen of the Sea Resorts" size konser, yat turları, bahçe eğlenceleri gibi birçok eğlence imkânı sunar. 

Eski Orman'daki Woodbury Kalesindeki Manor Bahçesi de görülmeye değerdir. Devon'un merkezi Exeter, Norman Katedral'indeki  "Mol´s Coffee- house"  turistlerin uğrak yeridir.

Binicilik, denizcilik, dalış, özellikle rüzgâr sörfü ve tabiî ki golf, polo, kriket, rugby sporlarını Devon'da yapabilirsiniz.