ST GILES Dil Okulları - Brighton Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri 

1955 senesinde kurulan St.Giles International , yarım asıra yaklaşan tecrübesi ve yüksek kalitesi ile tanınır. En başarılı , en kapsamlı İngilizce öğretim organizasyonlarından birisidir.100 değişik ülkeden yaklaşık 10,000 öğrenci her yıl İngilizce öğrenimlerini St Giles de yapmayı tercih etmektedirler.St.Giles , sizin ihtiyaçlarınıza, ilgi ve amaçlarınıza odaklıdır.St. Giles International British Council ve ARELS tarafından tanınmaktadır.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere ; London Highgate, London Central, Brighton,Eastbourne  Amerika ; New York, Boston, New Haven, Florida Kanada; Toronto

Okulun Sunduğu Programlar : Genel İngilizce, İş kursları, TOEFL, iş ingilizcesi,Turizm İngilizcesi,Haftasonu dersleri, IELTS,SaNAT VE Tasarım İngilizcesi

ST GILES - BRIGHTON 

Brighton,İngiltere’nin en büyük sahil şehirlerinden biri olmakla beraber,dinamik yapısı ve iki üniversitesiyle  çeşitli kültürel aktivitelere ev sahipliği yapmaktadır. Canlı ve geniş Alana yayılan heyecan verici atmosferiyle, öğrencilere hitap etmektedir.Aktivite Programı; Londra’ya sadece bir saat mesafede olup, modern pubları ve barlarıyla gece hayatına renk vermektedir.Bunun yanı sıra tiyaro ve sanat gibi kültürel aktivitelere yer vererek, öğrencilere bu deneyimleri yaşatma fırsatı sunmaktadır.550 öğrenci kapasiteli St Giles Brighton’ın 40 sınıfı bulunmakta ve minimum 16 yaş grubunu almaktadır.Londra’ya 55 dakika ,Heatrow’a 110 dakika,aile yanında konaklayanlar için 15-40 dakikalık mesafelerden oluşmaktadır. Bir çok özelliğe sahip bu okul size ücretsiz wireless,dijital dil labratuarı,öğrencilere ait bir cafeterya,pek çok sınıfta akıllı tahta olanağı sunmaktadır.

Konumu: Merkezde, ünlü Royal Pavillion'un hemen karşısındadır.

Konaklama Seçenekleri: Dil öğretiminin yanında,okul öğrencilerin konforlu zaman geçirebilmesi için bir çok seçenek sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama:Profesyonel yeteneklerine ve geçmişlerine özenle dikkat edilerek seçilen ailelerin yanında kalarak, hem onlarla iyi vakit geçirebilir hem de iyi bir eğitim alabilirsiniz.

St Giles Öğrenci Evleri :Merkezi bir alan üzerine kurulmuş öğrenci evlerinde kendiniz çok rahat hissedeceksiniz.Bağımsız bir şekilde hareket edip, istediğiniz zamanlar da arkadaşlarınızla vakit geçirebileceksiniz. 

Oteller ve Misafirhaneler:Çeşitli otel ve misafirhanelerden istediğiniz herhangi birini seçebilir, eğitiminizin yanında konforlu zaman geçirebilirsiniz.

Gezilecek yerler

  • Brighton Beach and Palace Pier
  • The royal Pavillion
  • South Downs National Park
  • The Theatre Royal and Komedia Club
  • The Brighton Festival