SPRACHCAFFE Dil Okulları - Brighton Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri

Sprachcaffe / Language Plus ister capcanlı, heyecan verici şehirlerde ister deniz kenarındaki rengarenk kentlerde 25 yılı aşkın süredir her yaşta kendini genç hisseden kişilere dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan biri olmuştur. Dil öğrenme deneyiminin sadece dersler değil, aynı zamanda gidilen ev sahibi ülkenin yaşam tarzını ve ritmini de yaşamak olduğuna inanan okul  bu amaçla ilginç, heyecan verici ve eğlenceli ders dışı aktiviteler sunuyor. 28 yıllık yurt dışı eğitim deneyimi, 1 organizasyon-31 şehir-7 farklı dil, seçkin şehirlerde kaliteli okullar, dünyanın her yerinden öğrenciler, farklı ders metotları, güler yüzlü ve yardımsever personel, okullara yakın mesafelerde farklı konaklama seçenekleri heyecan verici ve değişik, extra ders dışı aktiviteler ile tercih edilmesi gereken bir dil okuludur.

Okulun Bulunduğu Ülkeler : ABD: New York, San Francisco, Miami. Boston, Los Angeles, Los Angeles- Orange Countyİngiltere: Brighton, Londra, Devon -Kanada: Vancouver, Victoria, Ottowa, Toronto, Calgary, Montreal Fransa: Nice, Paris İspanya: Madrid, Barcelona, Mallorca, Malaga-Almanya: Frankurt, Duesseldorf İtalya: Roma, Floransa ve Calabria,Capo Vaticano Malta: St.Julians, St.Paul’s Bay Meksika: Playa Del Carmen Küba: Havana Çin: Pekin Fas: Rabat

Okulun Sunduğu Programlar;Part-time kurs,Yarı yoğun kurs,Yoğun kurs,Süper yoğun kurs,Mini grup kursu,İş İngilizcesi kursu,Bire bir kurs,Akademik dönem / sınava hazırlık 

SPRACHCAFFE-BRIGHTON

Okul kumsaldan, şehir merkezinden ve yurt binasından sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okulda geniş sınıflar, internet bağlantısı olan ortak kullanım alanı ve bahçe bulunmaktadır. Öğrencilerin yetişkin programına katılabilmeleri için 16yaş üstü olmaları gerekmektedir. 1 ders 45 dakikadır.

Konaklama Seçenekleri ; Brighton'da dört tür konaklamamız bulunmaktadır. Apartmanlar, oteller ve aile yanı. Kendi ihtiyacınıza en uygun konaklama türünü seçebilirsiniz.  Tüm konaklama türünde diğer insanlarla diyalog halinde olacağınız için derste öğrendiklerinizi pratik yapma şansı bulacaksınız. Yurt konaklamada yurttan çıkış Cuma günüdür.

Aktiviteler ve Geziler ; Orijinal olarak küçük bir balıkçı kasabası olan Brighton'in bir kısmı hala orijinalliğini korumaktadır. Burada sıra halinde dizilmiş barlar, publar, restoranlar, antik eşyaların satıldığı mağazalar bulunmaktadır. Brighton'da üniversite vardır ve bu durum Brighton'ıi kozmopolit bir kent haline getirmiştir. Brighton'da harika bir deneyim sizi bekliyor!