Oxford International dil Okulları - Brighton Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri  

ISIS dil okulları üç merkezinde yıl boyunca dil eğitimi veren İngiltere’nin yerel ve en iyi kalitedeki okullarından biridir. Dünya’nın her yerinden gelen öğrencilere kaliteli bir İngilizce dil eğitimi sunar. ISIS okulları David Brown ve Robert Darell tarafından 1991 yılında kurulmuştur. Bu okul Prens Charles’ın ‘Prens Vakfı’ desteğiyle kurulmuştur. ISIS okulları dil okulları alanında 18 ay içerisinde büyüyüp gelişerek 1993 yılının Ekim ayında St. James Sarayından övgü almıştır. Bugün için doğrudan ve yakından prens vakfı bağlantılı ve Londra’daki birçok iş alanında sponsorluk sağlamaktadır. ISIS okulları her bir merkeziyle sağladığı eğitim kalitesi nedeniyle İngiltere’nin dil eğitimi veren popüler dil okullarından biridir.2011 yılında yaklaşık 7000 öğrenciye dil eğitimi hizmeti vermiştir. ISIS dil okulları öğrencilerine en iyi hizmeti vermek ve en iyi olabilmek için çok sıkı çalışmaktadır ve bu nedenle eğitim kalitesi yüksek bir okuldur.

Okulun bulunduğu ülkeler: İngiltere; Londra-Greenwich,Londra-Merkez,Brighton ve Oxford.

Okulun sunduğu programlar: Genel İngilizce, yoğun İngilizce, sınav Kursları (IELTS),Cambridge sertifika kursları(FCE, CAE ve CPE),Akademik amaçlar için İngilizce kursları,master öncesi kurslar,WASP(work and study program),TKT(teacher knowledge test),TESOL kursu.

Katılabileceğiniz kurslar: Genel İngilizce, yoğun İngilizce, sınav Kursları (IELTS),Cambridge sertifika kursları(FCE, CAE ve CPE),Akademik amaçlar için İngilizce kursları,study year program, WASP(work and study program),TESOL kursu.

ISIS BRIGHTON

ISIS Brighton ,Brighton’ın tam kalbinde bulunmakla birlikte sahile,alışveriş merkezine ve restoranlara sadece 3 dakikalık yürüme mesafesindedir.Okul binası 19.yy’dan kalma çok güzel tarihi bir yapıdadır.Okul içerisinde 8 sınıf,internet,öğrenciler için mutfak ve bireysel çalışma odaları bulunmaktadır.Okul kapasitesi ortalama 120 kişidir.Okul birçok ülkeden gelen öğrencilerin kendilerine evlerinde hissedebilecekleri sıcaklıktadır.

Konaklama seçenekleri:Aile yanı:özenle seçilmiş öğrencilerin kendilerini evlerinde hissedecekleri ailelerle konaklama,okula ulaşım 15-45 dakika arasındadır.Yurt konaklama: çok çeşitli yurt konaklama seçeneği bulunmaktadır.