EUROCENTRES Dil Okulları - Brighton Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri 

Eurocentres dil okulları 60 yıldan beri en yüksek kaliteye sahip yabancı dil kursu vermektedir. Kurumun amacı insanlar arasındaki karşılıklı anlayışı geliştirme ve ulusal,kültürel ve sosyal engelleri aşmaktır. Eurocentres dil okullarında eğitim aldığınızda 90 farklı ülkeden gelen insanlarla tanışma fırsatınız olacaktır. Ayrıca değişik kültürlerden edindiğiniz arkadaşlıklarla yeni kültürler tanıyacak, boş vakitlerinizi birlikte değerlendirme fırsatı bularak iletişime geçme şansınız olacaktır.Euroncentres dil okulları yabancı dil eğitiminde lider konumdadır ve Avrupa Konseyine bu konu ile ilgili sık sık danışmanlık yapmaktadır. Euroncentres her zaman dil öğreminin başarısına odaklanmıştır.

Okula gelen bütün öğrencilere yapılan değerlendirmenin bir parçası olarak kişisel mülakat uygulanmaktadır. Her hafta öğrencilerle birlikte konuşularak net öğrenim hedefleri ortaya konmaktadır. Minimum sayıda öğrenciler ile birlikte dersler işlenmektedir. Her iki haftada bir kere birebir dersler uygulanmaktadır. Haftalık ara sınavlar ve tekrar dersleri yapılmaktadır. Her hafta çalışma kulübünde 2 saat ekstra destek dersi verilmektedir. Her programın sonunda dil yeterliliğinizi tam olarak gösteren bitirme sertifikası verilmektedir.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere ;  Londra Merkez ve Londra Lee Green, Brighton, Bournemouth, Cambridge Amerika ;   New York, East Lansing  Avusturalya ; Sidney, Perth, Cairns - Yeni Zelanda ; Auckland Kanada; Vancouver, Toronto- İrlanda ; Dublin - Malta; Sliema - Güney Afrika; Cape Town Fransa ; Paris, LA Rochelle, Amboise - İspanya;  Barselona, Valensiya, Marbella Almanya; Berlin - İtalya ; Floransa - Japonya ; Kanazawa Singapur; Singapur - İsviçre ; Lozan - Çin ; Pekin - Rusya ; Moskova, St Petersburg

Okulun Sunduğu programlar:Genel Kurslar-Haftada 20 ders-25 ders-30 ders, Akademik programlar, Yurtdışında Üniversite hazırlık programları ve Üniversitelere yerleştirme programları, İş İngilizcesi, Staj programları, Sertifika programları, Sınav kursları ( TOEFL,TOEIC, IELTS, DELE, TestDaF, DELF,DALF, DFP,CELI,TRKI,HSK)

Çalışılan Üniversiteler ;

Kanada - Laurentian University, Thompson River University,Universty of Regina, Seneca College, Alexander College, Sheridan College, Algonquin College ABD - Michigan State University İngiltere - Anglia Ruskin University, University of Brunel, University of Essex, University of Hull, University of Reading Yeni Zelanda - Auckland University, Auckland University of Technology

EUROCENTRES - BRIGHTON

Brighton şehri, İngilizler tarafından denize sıfır Londra olarak anılmaktadır. Şehirde çok sayıda bar, her zevke uygun restronları ve hareketli kulüp manzarasıyla modern ve heyecan verici kozmopolit bir şehirdir. Modaya uygun kıyı şeridi, merkez Londra' dan yalnızca bir saatden az bir mesafededir. Gençlerin gözdesi olması her zaman yapacak çok şey olduğu anlamına gelir.

Okul , dünyaca ünlü Royal Pavilion 'ın karşısında ve plaja beş dakikalık mesafede, Brighton şehrinin tam merkezinde bulunmaktadır. 12 adet dersliği olan okulun sınıfları geniş ve aydınlıktır. Okulda öğrenme merkezi, Wi-Fi bağlantısı olan bir bilgisayar odası ve konforlu öğrenci salonu mevcuttur.

Konaklama seçenekleri; Aile yanı konaklama ve Temmuz - Ağustos ayları için öğrenci evleri bulunmaktadır.