ELC Dil Okulları - Brighton Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri

The English Language Centre İngiltere'nin şirin sahil şehirlerinden biri olan Brighton'da bulunmaktadır. 250.000 civarında nüfusa sahip, hareketli bir şehir olan Brighton, İngilizcenin en temiz konuşulduğu şehirlerdendir. Londra'ya 80 km uzaklıktadır.

1962'de kurulan The English Language Centre, British Council akreditasyonuna sahiptir. ARELS ve Quality English üyesidir.  

Okulun Bulunduğu Ülkeler:İngiltere ; Brighton

Okulun Sunduğu programlar: Genel İngilizce, Cambridge Examination ve IELTS sinav kursları, İş İngilizcesi, Üniversite Hazırlık Kursları, Öğretmenler için İngilizce ve Yaz Kursları programlarını öğrencilere sunmaktadır. 

ELC - BRIGHTON

Okul Londra'ya 80 km uzaklıktaki, İngiltere’nin en keyifli sahil şehirlerinden biri olan Brighton’da bulunmakatadır. Brighton yılın her döneminde sürekli öğrenci almaktadır ve pek çok üniversitesiyle bir öğrenci şehri haline gelmiştir. Gece gündüz hareketliliğin durmadığı şehir yüksek eğitim standartlarıyla birlikte, öğrencilere sosyal anlamda da pek çok alternatif sunmaktadır. ELC Brighton Okullarının en dikkat çekici özellklerinden birisi disiplin ile samimiyeti iç içe sunmasıdır. Derslerdeki disiplin anlayışını, kaliteli eğitimcilerin yardımsever ve de samimi yaklaşımları ile bir bütünlük oluşturmaktadır. Okul yüksek eğitim kalitesiyle British Council tarafından tanınmaktadır, ayrıca Education UK’in de üyesi olup iş ingilizcesi eğitimindeki başarısıyla Business English UK üyeliğini de almıştır. Bunun dışında okulun uluslar arası anlamda yüksek eğitim standartlarını sürdürmesi sonucu farklı akreditasyonları da bulunmaktadır.

Konaklama; ELC katılımcılara  aile yani konaklama sunmasının yanında hotel seçeneği de sunar.