EC Dil Okulları - Brighton Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri

EC’nin ilk okulu 1991 yılında Malta’da kurulmuştur ve kısa sürede ülkenin önde gelen İngilizce dil kurslarından biri haline gelmiştir. EC Dil okullarının üç kıtada bulunan dört ülkede toplam 12 okula sahiptir.Tüm EC merkezleri özellikle etkili öğrenim ve olumlu, samimi bir etkileşim için mümkün olan en iyi ortamı oluşturmak üzere tasarlanmış canlı ve modern yerlerdir. Dersliklerimiz ve ortak alanlarımız EC’ye özgü bir tarzla tasarlanmıştır; bu yüzden ferah ve bol doğal ışık alan aydınlık yerlerdir. Ayrıca EC okulları elektronik tahtalar gibi yeni teknolojilerle ve İngilizce dil potansiyelinize rahat ve kolay bir şekilde ulaşmanız için ihtiyacınız olan modern kaynaklar ve imkanlarla donatılmıştır. Tüm EC merkezlerinde ücretsiz Wi-Fi imkanı bulunmaktadır.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere ; Londra, Cambridge, Brighton, Bristol -Amerika  ; New York, Boston, San Diego, San Francisco, Miami, Los Angeles-Kanada-Toronto,Montreal,Vancouver  -Malta ; St Julians – Güney Afrika;Cape Town

Okulun Sunduğu programlar: Genel Kurslar-Haftada 20 ders-18 ders- 30 ders, İş İngilizcesi,50+, 30+ yaş programları,Sınav Kursları,Üniversite, yüksekokul ve kariyer hazırlık,Mini Grup kursları, Birebir kurslar,Yaz okulu,Staj Programları

Katılabileceğiniz kurslar;  Genel İngilizce,  Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Birebir, İş İngilizcesi Birebir, Tam Yoğun Eğitim, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, Cambridge Sınavları Yaz Kursu, IELTS Sınavına Hazırlık,  TOEFL Sınavına Hazırlık, Akademik Yıl 20/30, İş Yılı, Lonrda ‘da Staj

EC BRIGHTON

EC Brighton, tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayan şık bir tasarımla 2010 yılında tamamen yenilenen aydınlık, modern bir merkezdir. Şehrin simgesi olan Brighton Pier, Royal Pavilion, The Lanes, ayrıca bu heyecan verici şehri ünlü hale getiren restoranlar, barlar ve kulüplere yalnızca iki dakika uzaklıktadır.

Merkezin kapasitesi 374 kişilik olup 33 adet dersliği bulunmaktadır. Okulun içinde öğrenci salonu,  kütüphane, etüt odası, 45 adet bilgisayar, iş salonu ve ücretsiz wifi bulunmaktadır.

Millet Dağılımı; %15 Koreli,%7 Kolombiyalı, %4 Japon, %3 Brezilyalı,  % 8 Türk, %5 Fransız,  % 5 İtalyan, % 8 İspanyol, %15 İsveçli, %4 Alman , %20 diğer ülkeler

Konaklama Seçenekleri

EC Aile Yanı Konaklama; Aile yanında konaklama, tercih etmeniz şehrin gerçek yaşamını tecrübe etmek için mükemmel yoldur. Bir evin tüm güzelliklerinden faydalanırsınız: emniyet, rahatlık ve ev yemekleri... Ayrıca benzersiz bir kültürel deneyim yaşamış olur ve sınıf dışında doğal bir ortamda İngilizce konuşma fırsatı yakalarsınız. Ec aile yanı konaklamaları  lokasyonlara gore değişmekle birlikte genel olarak şunları içerir.  Tek kişilik veya ortak odalar,  Ayrı ya da ortak banyo, Yarım pansiyon, Yatak ve kahvaltı (belirli yerlerde), Bazı yerlerde ayrı banyo kullanabildiğiniz üst sınıf bir aile yanında konaklama seçeneği de mevcuttur.

EC Öğrenci Evleri veya ortak daireler; Öğrenci Evleri ve Ortak Daireler size daha küçük ölçekli bir yurdun özgürlüğünü yaşatır. Dünyanın dört bir yanından gelen diğer EC öğrencileriyle ortak bir evi paylaşarak İngilizce pratiği yapmak ve yeni ev arkadaşlarınızla kalıcı arkadaşlıklar kurmak için oldukça fazla fırsatınız olur. Ec öğrenci evlerinin genellikle ortak özellikleri şunlardır; Tek kişilik veya ortak odalar, Ayrı ya da ortak banyo,  Ortak pişirme olanakları, Bazı yerlerde isteğe bağlı yarım pansiyon ilaveleri, Okula rahat ulaşım hatları, İnternet/Wi-Fi bağlantısı.

EC Yurt Konaklama; Yurtlar size mükemmel bir öğrencilik deneyimi yaşatan mekanlardır. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte, tercih ettğiniz şehirde yaşamanın tadını çıkarırken bağımsızca yaşama imkanına sahip olursunuz. EC yurtlarında genel olarak şunlar bulunur: Tek kişilik veya ortak oda seçeneği, Ayrı ya da ortak banyo,yemek hazırlayabileceğiniz ortak mutfaklar,bazı yerlerde isteğe bağlı yarım pansiyon ilaveleri,okula rahat ulaşım hatları,internet/Wi-Fi bağlantısı.