BLC Dil Okulları - Brighton Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri

İngiltere’nin en önemli ve tarihi kentlerinden birisi olan Brighton’ın şehir merkezinde,  Royal Pavilion karşısında bulunan Brighton Language College (BLC) British Council tarafından onaylıdır. Yaz kamplarından birçok yetişkin programlarına kadar dil eğitimi hizmeti veren okul, donanımıyla da katılımcılarına dil eğitimi süresince aynı zamanda rahat ve eğlenceli bir eğitim ortamı sunmaktadır. Merkezi konumu dolayısıyla bireylere dil eğitimi boyunca aynı zamanda tarihi ve görsel güzellikleri dolu İngiltere’nin en güzel şehirlerinden birisi olan Brighton’ı keşfetme imkanı vermektedir.

Okulun Bulunduğu Ülkeler:İngiltere ; Brighton

Okulun Sunduğu programlar: Genel İngilizce (Birebir), Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık Kursları, Birebir İngilizce Kursları, 50 Yaş Üstü Gruplara Özel Kurslar, Küçük Yaş Gruplara Özel Kuslar, Yaz Kursları ( 13 – 17 yaş), Ailelere Özel Kurslar, Sınavlara Özel Kurslar

Konaklama;

BLC katılımcılara  aile yani konaklama sunmasının yanında hotel, hostel ve daire kiralamak mümkündür.

Aile yanı, Yarım pansiyon şeklinde kahvaltı ve akşam yemeği dahil şekilde sunulmaktadır. Bununla birlikte katılımcının isteğine bağlı olarak tek kişilik odalar, paylaşımlı odalar, kahvaltı, yarım pansiyon olarak mevcuttur. Haziran – Temmuz – Ağustos aylarında yüksek sezon fiyat farkı az da olsa mevcuttur. Konuyla alakalı kayıt esnasında bilgi verilecektir.
Hotel, BLC dileyen adaylara  hotel konaklama konusunda tavsiyelerde bulunmaktadır. Fakat yazın yoğun olan Brighton için erkenden rezervasyon yapmak gerekmektedir.
Hostel, BLC dileyen adaylara hostel konaklama konusunda da tavsiyelerde bulunmaktadır.
Daire Kiralama: BLC dileyen adaylara arkadaş gruplarıyla ortak bir evde kalabilmeleri için tavsiyelerde bulunmaktadır.