THE LANGUAGE GALLERY Dil Okulları - Birmingham


Okulun Genel özellikleri

‘’The Language Gallery’’ her öğrenciyi enerjisi, tutkusu ve uzmanlığı ile karşılıyor.Donanımlı kadromuz Sınıflarda ve öğrenci deneyimlerinde her zaman öğrencilerin yanında olacaktır.Amacımız akademik analiz, esnek çalışma koşulları, kişisel kurslar, müşteri hizmetleri ve heyecan verici sosyal programlarla başarıyı garantilemektir.Sizlere unutulmaz bir seyahat  sunmak ve deneyimlerinizi geliştirmeniz için durmaksızın yeni yollar arıyoruz.

Donanımlı kadromuz, akademik yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrenci destek personellerimiz sizler için faydalı ve unutulmaz bir deneyim yaratacaktır. Enstitü ve üniversite kapsamındaki öğretmenlerimiz ana dili İngilizce olan ve hem akademik hem de genel İngilizce öğretim donanımına sahip öğretmenlerdir. Birleşik krallık içinde veya yurt dışında konumlanmış fakültelerimizde tek dil ve çok dil bağlamında eğitim alan birçok öğrenci vardır. Bu fakülteler farklı öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını anlayabilmek ve karşılayabilmek için muhteşem şekilde konumlanmıştır. İngilizcenizi geliştirmeniz, IELTS sınavlarından en yüksek puanı almanız veya sektörel alanlarda akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanızı sağlamak için ihtiyacınız olan her türlü desteği, başarının anahtarını sizlere sunuyoruz.

Donanımlı kampüslerimiz kütüphaneleri, Geniş eğlence alanları, Wi-fi, ve bilgisayar odalarıyla, Klima ve projektörlü sınıflarıyla eğlenirken öğrenmenizi sağlayacak niteliktedir.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere; Oxford, Londra, Birmingham, Manchester İrlanda; Dublin, Almanya; Hannover Kanada; Toronto 

Okulun sunduğu programlar; Genel İngilizce, Akademik amaçlar için İngilizce,İş İngilizcesi, Modern yabancı diller ( Akşam genel İspanyolca, Birebir İspanyolca, Akşam genelAlmanca, Birebir Almanca, Birebir İtalyanca, Akşam genel Arapça, birebir Arapça, Akşam genel Fransızca, Birebir Fransızca)

Katılabileceğiniz Kurslar; Genel İngilizce, akademik amaçlar için İngilizce, sosyal program

The Language Gallery - Birmingham

Birmingham kampüsü Birleşik krallığın en büyük ikinci şehrinde konumlanmıştır. Şehrin ulaşım bağlantıları bir yerden bir yere giderken sıkıntı çekmemeniz için harika şekilde biçimlenmiştir.

Bullring ve Pavilion alışveriş merkezleri, Birmingham New Street istasyonu ve Birmingham Royal Ballet gibi merkezler sadece yürüme mesafesi uzaklıktadır. Kampüs yakınlarında arkadaşlarınızla gezebileceğiniz, eğlenebileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz, çeşitli restoranlar, Kafeler ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır.

Kampüste beş tane tam donanımlı sınıf, on tane internet bağlantılı bilgisayar, ücretsiz Wi-fi bağlantısı ve kütüphane kullanıma açıktır. Ayrıca öğrencilerin eğlenmesi ve sosyalleşmesi için büyük bir ortak alan ve kantin bulunmaktadır.

Öğrencilerle daha yakından ilgilenebilmek için sınıflarımız maksimum 16 kişiden oluşmaktadır. Kayıtlarımız minimum 16 yaştan başlar, her yaşa hitap eder.

Konaklama Seçenekleri; Aile yanı konaklama, Öğrenci yurtları, Paylaşımlı ev ve apartman daireleri