EUROCENTRES Dil Okulları - Rusya - Moskova


Okulun Genel Özellikleri 

Okula gelen bütün öğrencilere yapılan değerlendirmenin bir parçası olarak kişisel mülakat uygulanmaktadır. Her hafta öğrencilerle birlikte konuşularak net öğrenim hedefleri ortaya konmaktadır. Minimum sayıda öğrenciler ile birlikte dersler işlenmektedir. Her iki haftada bir kere birebir dersler uygulanmaktadır. Haftalık ara sınavlar ve tekrar dersleri yapılmaktadır. Her hafta çalışma kulübünde 2 saat ekstra destek dersi verilmektedir. Her programın sonunda dil yeterliliğinizi tam olarak gösteren bitirme sertifikası verilmektedir.

Eurocentres dil okulları 60 yıldan beri en yüksek kaliteye sahip yabancı dil kursu vermektedir. Kurumun amacı insanlar arasındaki karşılıklı anlayışı geliştirme ve ulusal,kültürel ve sosyal engelleri aşmaktır. Eurocentres dil okullarında eğitim aldığınızda 90 farklı ülkeden gelen insanlarla tanışma fırsatınız olacaktır. Ayrıca değişik kültürlerden edindiğiniz arkadaşlıklarla yeni kültürler tanıyacak, boş vakitlerinizi birlikte değerlendirme fırsatı bularak iletişime geçme şansınız olacaktır.Euroncentres dil okulları yabancı dil eğitiminde lider konumdadır ve Avrupa Konseyine bu konu ile ilgili sık sık danışmanlık yapmaktadır. Euroncentres her zaman dil öğreminin başarısına odaklanmıştır. 

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere ;  Londra Merkez ve Londra Lee Green, Brighton, Bournemouth, Cambridge Amerika ;   New York, East Lansing  Avusturalya ; Sidney, Perth, Cairns - Yeni Zelanda ; Auckland Kanada; Vancouver, Toronto- İrlanda ; Dublin - Malta; Sliema - Güney Afrika; Cape Town - Fransa ; Paris, LA Rochelle, Amboise - İspanya;  Barselona, Valensiya, Marbella Almanya; Berlin - İtalya ; Floransa - Japonya ; Kanazawa Singapur; Singapur - İsviçre ; Lozan - Çin ; Pekin - Rusya ; Moskova, St Petersburg 

Okulun Sunduğu programlar:Genel Kurslar-Haftada 20 ders-25 ders-30 ders, Akademik programlar, Yurtdışında Üniversite hazırlık programları ve Üniversitelere yerleştirme programları, İş İngilizcesi, Staj programları, Sertifika programları, Sınav kursları ( TOEFL,TOEIC, IELTS, DELE, TestDaF, DELF,DALF, DFP,CELI,TRKI,HSK)

Katılanacak Kurslar; Genel ve yoğun rusça kursları ve uzun dönem kurslar

Çalışılan Üniversiteler ;

Kanada - LAurentian University, Thompson River Universityu0 Universty of Regina, Seneca College, Alexander College, Sheridan College, Algonquin College 

ABD - Michigan State University

İngiltere - Anglia Ruskin University, University of Brunel, University of Essex, University of Hull, University of Reading

Yeni Zelanda - Auckland University, Auckland University of Technology

 Rusya’nın New York’u, Moskova şehridir.  Hiçbir zaman uyumayan, fakat eski Rusya’nın da izlerini hala taşıyan şehir, Soğan kabuğu şekilli kuleleriyle pek çok kilise, tarihi binalar, saraylar, Kızıl Meydan ve Kremlin ile muhteşem bir ortam yaratmaktadır. Moskovaya gittiğinizde mutlaka Alexandrovsky Garden, Red Square ve Kremlin,Saint Basil's Cathedral, State Tretyakov Gallery i muhakkak görmelisiniz.

 Eurocentres Moskova  Liden & Denz ile ortak olarak öğrenim vermektedir. Okul, Byelorussian Demiryolu İstasyonu ve metrodan yürüme mesafesinde bulunur ve şehrin merkezinde yer almaktadır. Küçük ve samimi bir oratama sahip okulda, 10 adet sınıf, bireysel Öğrenme Merkezi ve WiFi de içeren en son teknolojiye sahip sınıflar bulunmaktadır. Okula bütün dünya ülkelerinden insanlar Rusça eğitimi almak için gelmektedir. Bunlardan 60 % Batı Avrupa, 6 % Doğu Avrupa, 15 % Asya,19 % Çeşitli ülkelerden gelmektedir.Okulun ortalama yaş dağılımı ise, 29 %  19-24 yaş aralığı, 29 % 25-30 yaş aralığı ve 43 % 30 yaş üzeri şeklindedir.

Konaklama seçenekleri ;  Evde konaklama ve Paylaşımlı daireler

Aile yanı konaklama ; yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, okul tarafından özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır 

Paylaşımlı daire; Dairelerin çoğu yatak odası, oturma odası, ayrıca küçük mutfağı olan sade, ucuz stüdyolardır. Dairelerin olanakları bir yerden diğerine değişiklik gösterir.