EUROCENTRES Dil Okulları - Güney Afrika-Cape Town


Okulun Genel Özellikleri

Eurocentres dil okulları 60 yıldan beri en yüksek kaliteye sahip yabancı dil kursu vermektedir. Kurumun amacı insanlar arasındaki karşılıklı anlayışı geliştirme ve ulusal,kültürel ve sosyal engelleri aşmaktır. Eurocentres dil okullarında eğitim aldığınızda 90 farklı ülkeden gelen insanlarla tanışma fırsatınız olacaktır. Ayrıca değişik kültürlerden edindiğiniz arkadaşlıklarla yeni kültürler tanıyacak, boş vakitlerinizi birlikte değerlendirme fırsatı bularak iletişime geçme şansınız olacaktır.Euroncentres dil okulları yabancı dil eğitiminde lider konumdadır ve Avrupa Konseyine bu konu ile ilgili sık sık danışmanlık yapmaktadır. Euroncentres her zaman dil öğreminin başarısına odaklanmıştır.Her iki haftada bir kere birebir dersler uygulanmaktadır. Haftalık ara sınavlar ve tekrar dersleri yapılmaktadır. Her hafta çalışma kulübünde 2 saat ekstra destek dersi verilmektedir. Her programın sonunda dil yeterliliğinizi tam olarak gösteren bitirme sertifikası verilmektedir.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere ;  Londra Merkez ve Londra Lee Green, Brighton, Bournemouth, Cambridge Amerika ;   New York, East Lansing  Avusturalya ; Sidney, Perth, Cairns - Yeni Zelanda ; Auckland -   Kanada; Vancouver, Toronto- İrlanda ; Dublin - Malta; Sliema - Güney Afrika; Cape Town - Fransa ; Paris, LA Rochelle, Amboise - İspanya;  Barselona, Valensiya, Marbella -  Almanya; Berlin - İtalya ; Floransa - Japonya ; Kanazawa Singapur; Singapur - İsviçre ; Lozan - Çin ; Pekin - Rusya ; Moskova, St Petersburg

Okulun Sunduğu programlar:Genel Kurslar-Haftada 20 ders-25 ders-30 ders, Akademik programlar, Yurtdışında Üniversite hazırlık programları ve Üniversitelere yerleştirme programları, İş İngilizcesi, Staj programları, Sertifika programları, Sınav kursları ( TOEFL,TOEIC, IELTS, DELE, TestDaF, DELF,DALF, DFP,CELI,TRKI,HSK)

Katılabileceğiniz kurslar ; Genel İngilizce,Yoğun İngilizce,İş İngilizcesi,Cambridge sınav kursları,IELTS sınav kursları,TOEFL hazırlık kursları..

Çalışılan Üniversiteler;

Kanada - LAurentian University, Thompson River Universityu0 Universty of Regina, Seneca College, Alexander College, Sheridan College, Algonquin College 

ABD - Michigan State University

İngiltere - Anglia Ruskin University, University of Brunel, University of Essex, University of Hull, University of Reading

Yeni Zelanda - Auckland University, Auckland University of Technology

EUROCENTRES-CAPE TOWN

Okul,Greenmarket Square'e çıkan bir yolda modern,klimalı bir binada yer almaktadır.Binalar giriş kontrollüdür ve 15 adet sınıf,öğrenme merkezi,tam donanımlı bir mutfak,konforlu öğrenci salonu ve Wi-Fi dahil öğrenciler için muhteşem olanaklara sahiptir.Her sınıfta maksimum 10 öğrenci ile eğitim veren okul konaklamalara toplu taşıma araçları ile 20 dakika mesafededir.Eurocentres Cape Town'a gelerek İngilizce öğrenirken bir yandan da Cape Town'un plajlarını,üzüm bağlarını,Afrika'nın vahşi yaşamına yakından şahit olacağınız safari turlarını keşfedin.

Konaklama seçenekleri ;

*Aile yanı konaklama;toplu taşıma araçlarıyla okula 20 mesafede yer alan,sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olan(yarım pansiyon),tek kişilik oda seçeneğine sahip olan konaklamadır.

*Öğrenci evi;tek kişilik odalardan ve paylaşımlı banyolardan oluşan öğrenci evleri 18 yaş ve üstü öğrenciler için mevcuttur.Sadece sabah kahvaltısı veren evler merkezden 4 blok uzaklıktadır.