SPRACHCAFFE Dil Okulları - İspanya-Barselona


Okulun Genel Özellikleri

Sprachcaffe / Language Plus ister capcanlı, heyecan verici şehirlerde ister deniz kenarındaki rengarenk kentlerde 25 yılı aşkın süredir her yaşta kendini genç hisseden kişilere dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan biri olmuştur. Dil öğrenme deneyiminin sadece dersler değil, aynı zamanda gidilen ev sahibi ülkenin yaşam tarzını ve ritmini de yaşamak olduğuna inanan okul  bu amaçla ilginç, heyecan verici ve eğlenceli ders dışı aktiviteler sunuyor. 28 yıllık yurt dışı eğitim deneyimi, 1 organizasyon-31 şehir-7 farklı dil, seçkin şehirlerde kaliteli okullar, dünyanın her yerinden öğrenciler, farklı ders metotları, güler yüzlü ve yardımsever personel, okullara yakın mesafelerde farklı konaklama seçenekleri heyecan verici ve değişik, extra ders dışı aktiviteler ile tercih edilmesi gereken bir dil okuludur.

Okulun Bulunduğu Ülkeler ABD: New York, San Francisco, Miami. Boston, Los Angeles, Los Angeles- Orange County İngiltere: Brighton, Londra, Devon Kanada: Vancouver, Victoria, Ottowa, Toronto, Calgary, Montreal Fransa: Nice, Paris İspanya: Madrid, Barcelona, Mallorca, Malaga Almanya: Frankurt, Duesseldorf İtalya: Roma, Floransa ve Calabria,Capo Vaticano Malta: St.Julians, St.Paul’s Bay Meksika: Playa Del Carmen ,Küba: Havana Çin: Pekin Fas: Rabat

Okulun Sunduğu Programlar;Part-time kurs,Yarı yoğun kurs,Yoğun kurs,Süper yoğun kurs,Mini grup kursu,İş İngilizcesi kursu,Bire bir kurs,Akademik dönem / sınava hazırlık 

SPRACHCAFFE-BARSELONA

Barselona'daki okul Barselona'nın kültürel merkezinde bulunmaktadır. Ne kadar meşgul ya da yorgun olursanız olun dil okulumuz ve harika bir kent olan Barselona deşarj olmanızı, harika dil eğitim metotlarımızla kolayca İspanyolca öğrenmenizi ve güzel bir dil eğitimi dönemi geçirmenizi sağlayacaktır.

Dil Okulumuz merkezi bir yerde bulunmaktadır. Buradan istediğiniz her yere ulaşabilirsiniz. Alışveriş merkezleri, butikler, restoranlar vs.
Ramblas, Barselona'nın en hareketli alışveriş bulvarıdır ve buraya ulaşmak olukça kolaydır. Tapas barlar, galeriler, dükkanlar, butikler, müzik mağazaları vb köşeyi dönünce ulaşabileceğiniz mesafededir.

Okul sonrası katılabileceğiniz birçok aktivite sunmaktayız. Museo Picasso, Miro Museum, ya da  Citadel, Montjuic gibi müzeleri gezebilir, kültürel aktivitelere katılabilirsiniz.

Haftasonları Barselona yakınlarına geziler düzenlemekteyiz.  Montserrat, Girona, Figueres'teki Dali Museum,, Sitges, Cavas bunlardan bazıları.

Madrid, Mallorca, Ibiza, Sevile gibi yerlere 2-3 günlük turlar da düzenir.

Okulun donanımı: 8 sınıf, Plaza Mayor'a bakan teras, 08:30 - 21:00 arası açık resepsiyon, bilgisayar odası ve internet, kafeterya, video odası, bilgi ofisi

Konaklama Seçenekleri

Barselona'daki okulumuzda üç tür konaklamamız bulunmaktadır.  Kendi ihtiyacınıza en uygun konaklama türünü seçebilirsiniz.  Tüm konaklama türlerinde diger insanlarla diyalog halinde olacağınız için derste öğrendiklerinizi pratik yapma şansı bulacaksınız.

Konaklama Giriş Zamanı:10:00-20:30 (Girişler Pazar, Çıkışlar Cumartesi)

Aktiviteler ve Geziler

Barcelona özenle hazırlanmış ve seçilmiş etkinlikleri ve festivalleri ile kültürel metropoldür. Dünyadaki en ilginç ve eşsiz şehirlerden birisidir ve çok sayıda müzesi ile ünlüdür. Yemek söz konusu olduğunda ismini tüm dünyaya duyurmuş bir şehirdir. Gece yaşamını seviyorsanız bu şehir sizin için en ideal şehirdir.