THE LANGUAGE GALLERY Dil Okulları - Almanya-Hannover


Okulun Genel özellikleri 

‘’The Language Gallery’’ her öğrenciyi enerjisi, tutkusu ve uzmanlığı ile karşılıyor. Donanımlı kadromuz Sınıflarda ve öğrenci deneyimlerinde her zaman öğrencilerin yanında olacaktır. Amacımız akademik analiz, esnek çalışma koşulları, kişisel kurslar, müşteri hizmetleri ve heyecan verici sosyal programlarla başarıyı garantilemektir. Sizlere unutulmaz bir seyahat sunmak ve deneyimlerinizi geliştirmeniz için durmaksızın yeni yollar arıyoruz.

Donanımlı kadromuz, akademik yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrenci destek personellerimiz sizler için faydalı ve unutulmaz bir deneyim yaratacaktır. Enstitü ve üniversite kapsamındaki öğretmenlerimiz ana dili İngilizce olan ve hem akademik hem de genel İngilizce öğretim donanımına sahip öğretmenlerdir. Birleşik krallık içinde veya yurt dışında konumlanmış fakültelerimizde tek dil ve çok dil bağlamında eğitim alan birçok öğrenci vardır. Bu fakülteler farklı öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarını anlayabilmek ve karşılayabilmek için muhteşem şekilde konumlanmıştır. İngilizcenizi geliştirmeniz, IELTS sınavlarından en yüksek puanı almanız veya sektörel alanlarda akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanızı sağlamak için ihtiyacınız olan her türlü desteği, başarının anahtarını sizlere sunuyoruz.

Donanımlı kampüslerimiz kütüphaneleri, Geniş eğlence alanları, Wi-fi ve bilgisayar odalarıyla, Klima ve projektörlü sınıflarıyla eğlenirken öğrenmenizi sağlayacak niteliktedir.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere; Oxford, Londra, Birmingham, Manchester İrlanda; Dublin, Almanya; Hannover Kanada; Toronto 

Okulun sunduğu programlar; Genel İngilizce, Akademik amaçlar için İngilizce, İş İngilizcesi, Modern yabancı diller ( Akşam genel İspanyolca, Birebir İspanyolca, Akşam genel Almanca, Birebir Almanca, Birebir İtalyanca, Akşam genel Arapça, birebir Arapça, Akşam genel Fransızca, Birebir Fransızca)

Katılabileceğiniz Kurslar; Genel Almanca, iş Almancası, Yoğun Almanca, TestDaf, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi

The Language Gallery – Hannover

Okulumuz Avrupanın merkezinde konumlanmıştır; Alman şehri Berlin ve Hamburga tren ile sadece 90 dakikalık mesafede yer alıyor. Ayrıca uluslar arası hava limanı ile Londra, Paris, Roma ve daha birçok farklı şehre günlük uçuş imkânı sağlıyor.

Okulumuz Hannover şehrinin merkezinde bulunmaktadır. Bina merkez demir yolu istasyonuna 10 dakikalık yürüme mesafesindedir ve şehir ulaşımı kolaydır, ‘’Clevator’’ olarak bilinen en yakın tramvay istasyonu binanın hemen çıkışında yer almaktadır.

Binamız 40,000 öğrencili Leibniz üniversitesine, popüler alışveriş merkezlerine, restoranlara, tiyatrolara, barlara, spor ve kültürel aktivitelere, parklar ve daha fazlasına sadece yürüme mesafesi uzaklıktadır.

Herrenhousen’in Barok bahçesi, Eilenriede şehir ormanı, Masch nehri Hannoverin turist çeken, eğlence ve dinlenme merkezlerinden sadece birkaçıdır.4200 metre uzunluğundaki ‘’Red Thread’’ adı verilen kaldırıma çizilmiş çizgiyi takip ederek Hannoverin tarihi ve mimari yapılarını görebilirsiniz.

Bina 10 adet klimalı sınıfı, bilgisayar odaları, kütüphanesi ve ücretsiz Wi-fi hizmetleri ile donatılmıştır. Öğrencilerin yemek yemesi, ders çalışması veya dinlenmesi için büyük bir alan vardır. Eğlence için Pin-pon ve Langırt masaları gibi imkânlar mevcuttur.

Öğrencilerle daha yakından ilgilenebilmek için sınıflarımız maksimum 12 kişiden oluşmaktadır. Kayıtlarımız minimum 18 yaştan başlar, her yaşa hitap eder.

Konaklama Seçenekleri; Oteller ve Paylaşımlı ev veya apartman daireleri