KAPLAN-SEATTLE Kampüsü


Okulun Genel Özellikleri

Uluslarararası Amerikan eğitim kuruluşu KaplanInc' nin bir parçası olan Kaplan Aspect dil okulları 7 ülkedeki 42 okulu ile İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir.   70 yılı aşkın süredir eğitim veren okulun hem üniversite kampüslerinde hem de kendine ait binalarında okulları bulunmaktadır. Kaplan Aspect okullarının British Council, Accet, ACELS, NEAS, NZQA, Language Canada akreditasyonları bulunmaktadır. Ayrıca English UK Member, Marketing English in Ireland, English Australia Member College ve English New Zealand kurumlarına akreditasyonu bulunmaktadır.

Okulun Bulunduğu Ülkeler: İngiltere ; Oxford, Cambridge, Londra, Manchester, Bath, Torquay, Salisbury, Edinburg, Bornemouth İrlanda;Dublin Amerika ; Boston - Fenway, Harvard Square, Northeastern University at Downtown -, New York - Mid Town, Empire State, Soho- , Philadelphia, Washington, Miami, Chicago, ILLinois Institute of Technology, Seattle, Highline Community College , Portland, San Francisco, Berkeley, San Diego, Santa Barbara City College,Irvine Valley College, Whittier College, Los Angeles Westwood  Avusturalya ; Sidney City, Sydney Manly, Melbourne, Adelaide, Brisbane,Cairns,Perth Yeni Zelanda; Auckland Kanada; Vancouver, Toronto Malta; Sliema, Gozo

Okulun Sunduğu Programlar:  Genel Kurslar(Haftada 20, 24 ve 30 ders), Akademik yıl kursları , Online ingilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İş İngilizcesi, Staj, OPUS, Staj programları, Cambridge ESOL, TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, Grup ve Bireysel Yaz okulu programları, Üniversite Yerleştirme Servisi

Katılabileceğiniz Kurslar ; Tatilde İngilizce, Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, İş ingilizcesi, Akademik yıl ve Sömestr Kursları, GMAT Hazırlık, Uluslararası öğrenciler için GRE, TOEFL ve Akademik ingilizce kurslarına katılabilirsiniz.

KAPLAN-SEATTLE

Okulumuz şehrin üniversite bölgesinde konumlanmıştır ve Washington Üniversitesi'ne sadece yürüme mesafesi uzaklıktadır. Bir çok eğlence mekanının merkezindedir.

Burada dil eğitimi alırken aynı zamanda Seattle'in ünlü müzik mekanlarında canlı müzik dinleyebilir, Experience Music Project müzesini ziyaret edebilir, Space Needle'dan şehrin çarpıcı manzarasını izleyebilir, Dünyanın ilk Starbucks kafesinde kahve içebilir, Dünyaca ünlü Pike Place pazarını gezebilir, Westlake merkezine alışverişe gidebilirsiniz.

Çeşitli dijital eğitim araçları, Sınav hazırlık yazılımları ve bilgisayar laboratuarları, Kitaplar, Filmler, sesli kitaplar, Sınav hazırlık materyelleri, Kütüphanesi, öğrenci salonu ve Washington üniversitesinin spor olanaklarına erişim imkanı gibi bir çok imkan siz değerli öğrencilerimize sunuluyor.

Konaklama seçenekleri ; Aile yanı konaklama ve Öğrenci apartmanları -Tek ve çift kişilik odalar-