ZONI - FLUSHING Dil Okulları - New York


Okulun Genel Özellikleri

1991 yılından beri hizmet veren Zoni Language Centers New York'un metropol alanda en büyük İngilizce dil okuludur. 5 ülkedeki 7 okulu ile dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Açık kayıt sistemi bulunan okulda yıl içinde her pazartesi kurslara başlanabilir. New York’taki okul, New York Eyaleti Eğitim Departmanı tarafından resmen tanınmış ve onaylanmıştır. Miami’deki okul, ACCET – Sürekli Eğitim ve Çalışma Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir. Kanada’daki okul ise Languages Canada tarafından akredite edilmiş bulunmaktadır. Zoni öğrencilerine hızlı ve verimli bir şekilde İngilizce öğrenmek için en iyi eğitim olanaklarını sunmaktadır. 

Okulun Bulunduğu Ülkeler : AmerikaNew york - Manhattan, Flushing, New Jersey, Jackson Heights, Florida - Miami Beach, Kanada; Vancouver, Toronto,İngiltere; Londra , Kolombiya; Bogota

Okulun Sunduğu Programlar : Genel İngilizce Programları, Üstün Kalite Yoğun ve Yarı Yoğun İngilizce Programları, TOEFL Hazırlık, Cambridge ESOL Hazırlık, IELTS Hazırlık , İş İngilizcesi 

Katılabileceğiniz Kurslar ; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL Hazırlık Kursu

New York - FLUSHING

Manhattan`nin merkezine sadece 20 dk uzaklıkta olan Flushing`de okumak öğrencilere eşsiz ve faydalı bir deneyim sunar.

Flushing , Quenns ilçesinin kültür merkezidir. Zoni Flushing New York Şehri`nin en farklı bölgelerinden birinde yer almaktadır.  Neredeyse her kültür ve milliyet Flushing`de bulunmaktadır. Zoni öğrencilere sadece İngilizce öğrenmek değil ayni zamanda dünyanın her yerinden yeni arkadaşlıklar kurma imkanı ve her öğrenci için farklı bir atmosfer sağlamaktadır. Yaz aylarında, Amerika Açılış Tenis Şampiyonasını izleyebilir, her sene bir kere Meadow Gölü`nün üzerinde yer alan Hong Kong Ejderha Tekne Festivali'ne katılabilir, yılın her zamanında yüzebileceğiniz yada buz pateni yapabileceğiniz Flushing Meadows Corona Parkının havuz ve buz pateninden faydalanabilirsiniz.Okulda kablosuz internet erişimi ile birlikte bilgisayar labaratuarları mevcuttur.

Konaklama Seçenekleri; 

Özel ev seçeneği

Daha özel bir yaşam alanı isteyen, dışarı çıkmak için daha fazla özgürlük sunan New York’ta tanınmış ve deneyimli oturma alanlarıyla ortaklık yapan Zoni öğrencilere bir çok özellikleri ile sunar. Bazı evler diğer Zoni öğrencileriyle paylaşılıyor olabilir.

Aile Yanında Konaklama

New York’ta yaşama tecrübesi edinmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Evsahibi aileniz ile kaliteli zaman geçirerek evin bir parçası haline gelin. İngilizce pratik yapmak ve kalıcı arkadaşlıklar oluşturmak için harika bir yoldur. Birçok örnekte, öğrenciler ev sahiplerine ‘Amerikalı ailesi’ olarak bahsetmektedirler.

Paylaşımlı Oda veya Daire Kiralama

Birçok New Yorklu aylık giderlerini desteklemek amacıyla fazla odalarını kiraya verirler. Odalar eşyalıdır. Yemek ve temizlik hizmetleri dahil değildir. Ev sahipleri sadece başlangıçta öğrencilere rehberlik ve uyum sağlama konusunda ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Güvenli, uygun fiyatlı bir konumda bağımsızlığını ve özel yaşamını korumak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Öğrencilerin davranış kuralları için Öğrenci Konaklama Rehberi’ni incelemesi gerekir.